Kompleksowe usługi brukarskie
Kompleksowe wyposażenie pomieszczeń
Damian Felis tel. 600 484 436 Marek Wójcik tel. 696 450 416
Pokaż kontakt

O firmie

Nasza firma powstała w 2008 roku. Wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie pracując w różnych firmach, w których oprócz prac brukarskich, zajmowaliśmy się również m.in. aranżacją terenów zielonych.

W naszej firmie postawiliśmy na dynamiczny rozwój, jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do gustów i wymagań naszych klientów, a także służymy fachową radą. Nasza brygada to przeważnie ludzie młodzi, kreatywni, potrafiący ze świeżością spojrzeć na często "oklepane" podejście do brukarstwa. Nie boimy się nowych wyzwań, nowatorskich rozwiązań i oryginalnych pomysłów naszych Klientów - niech świadczy o tym galeria zdjęć. Zapraszamy!

W czasach, gdy na rynku funkcjonuje wiele firm brukarskich, nas wyróżnia bezkompromisowa jakość wykonywanych prac. Posiadamy referencje od wielu zadowolonych Klientów, które sukcesywnie będziemy zamieszczali na naszej stronie.

Nie reklamujemy się w żadnych mediach, nie posiadamy żadnych banerów czy plakatów - ponad 90% naszych klientów zdobywamy poprzez tzw. "pocztę pantoflową" - to najlepiej świadczy o naszej firmie.

© Projekt i Realizacja: Seweryn Sleziona